SHRNUTÍ – AFRIKA

Za poslední měsíc jsem zas zažila neuvěřitelný věci. Prostopovala jsem Německo, Švýcarsko, Francii, podívala se do Saudské Arábie, Prostopovala Keňu, Tanzánii, Ugandu, Rwandu a dokonce kousíček Burundi. Chvíli jsem stopovala po Africe a pak Evropě sama a cítila se neskutečně bezpečně. Dobrovolničila jsem v Tanzánské škole, byla jsem svědkem fyzických trestů ve školách, promluvila s ředitelem o zavedení sexuální výchovy do osnov, zažila výbuch blesku v místnosti na metr, poprvý v životě viděla tornádo, honila zebry po ostrově, stopovala žirafy, stopovala letadlo a ambulanci.

Taky jsem se bála o Slavek Kral – travel blog, když měl malárii ale taky jsme oslavili jeho narozky v soukromém parku prezidenta Ugandy, kam je zakázán vstup. Viděla jsem buvoly zblízka, šla na Africkou svatbu, spala u bratra ženicha, viděla jsem umírat člověka po autonehodě, dostala se do Afrických médií, nosila na hlavě banány, nasedla na rohatou krávu, lítala v odpadcích, zažila tradiční křest, charismatický kostel a stopla jsem nám loď jinou lodí.

Když člověk cestuje, prostě se dějou věci. Stačí popadnout příležitost za pačesy a chtít ty věci zažívat. Jsem neskutečně ráda, že jsem to mohla zažít a s Váma sdílet

Jestli se vám líbí, co dělám, sdílejte mě a zvěte přátele na tuhle stránku,

Zatim pá… a jedno tajemství – plánujeme se Slávkem další super trip o prázdninách. Ale o tom zatim pšt!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *