Mafián, tanec, žirafy, křest, meega party

Zas jeden TOP den
Tentokrát v Keňi. Vstali jsme v kamionu ve 4 ráno, pak šli na jezero ale po cestě nás jeden mafián posadil na motorku, abysme se vyhnuli místnímu gangu. Tančila jsem s místní noční obsluhou v kavárně. Nakonec jsme došli k parku za východu slunce, z ceny 80$ (kterou dávali turistům) jsem domluvila 15$ za loď (místní cena) a vyjeli jsme za žirafama, kam jsme se vydali i s místním a já byla neskutečně šťastná, protože jsem nikdy žirafy ve volné přírodě neviděla.

Taky zebry, antilopy, hrochy zblízka, kormonárny a když jsme se procházeli, málem jsme se zbláznili strachy, když jsme se octli jen kousek od jedněch z nejnebezpečnějších zvířat – bizonů.

Já chtěla za hyenama ale místní říkal, že je to nebezpečné. S mladou rodinkou jsme si dali úžasný ryby a kolu, adoptovali jsme si děti, zašli k velbloudovi a po cestě se zúčastnili křtu s ponorem v jezeře.

Přidal se k nám hudebník a hrál na kytaru za pochodu, šli jsme na pláž a stopli typana s mega televizí v kufru auta, aby pouštěl klipy, dali jsme několik flašek tvrdýho (Black Label), tančili jsme nad ohněm.. velikej den

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *