Valentýn v Ugandě, v obklopení dětí, s vojáky,honíme zebry s vodkou, stopování lodi jinou lodí

Posledních pár dní bylo tak úžasných, že jsem ani nenapsala. Tak takové shrnutí. Ráno jsme hledali doktora, co nám pomohl najít přespání v hotelu, pod avokádem. Dostali snídani, vyjeli na motorkách, blbě odbočili a ocitli se uprostřed davu asi 150 dětí, co chtěly k nám co nejblíž.

Dorazili do resortu s vojáky, s kterýma jsme dávali pečenou kukuřici, později domácí hranolky s cibulí a viděli jsme s nima duhu asi na 10m. Celou. Strávili jsme 2 noci v turistickém resortu. Hamaky, ohniště, obr jezero, vysoký domek z bambusů a pivka. V noci jsem s Chandlerem (amík, co tam dobrovolničil) vyrazila po jezeře, zaparkovali loď na nějakém random ostrově a zpět pěšky.

Na Valentýna nejvíc bomba den! Udělala jsem práci do školy, vyjeli jsme s klukama na loďkách na zebra island a po cestě se zastavili v náhodný škole, kde Slavek Kral – travel blog jen tak začal učit, protože proč ne. Davidovi (kámoš slávka) nabídli na večer místní paní a já se točila a držela za ruku asi s 50 letým Francisem, protože prostě Valentýn.

Pak jsme s třtinovou vodkou začali honit po ostrově zebry a jinou zvěř a nehorázně se u toho řezali smíchy. Zpět se klukům nechtělo pádlovat, tak jsem zavolala na projíždějící motorovou loď, zakecali jsme se a oni nám ten kilometr pomohli k pevnině. Když odjížděli, tak se smáli a mávali nám. Večer do noci u ohniště a kecání, hudba a tanec.

Jsem tu meeega šťastná a vůůbec se mi nechce zpět.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *