Vyrážím a nevím co bude

Řítím se někam a nevím kam. Letím kupředu, vstříc zážitkům, vstříc čisté formě života. Vstříc novým lidem, novým vztahům. Miluju vše, co jsem za sebou zanechala, ale ta zvědavost mě nutí jít dál. Krom toho věřím, že dobří přátelé a lidé, kteří mají v mém životě zůstat za mnou buď někam přijedou, nebo se za nimi někam po světě ještě přiřítím já. Někteří se mnou půjdou jen krátkou cestu, někteří delší, ale jinak je to celé na mě. A na to se těším.

Protože jestli dokáže vycestovat člověk, co se bojí samoty, co se bojí o budoucnost, co se bojí těžkých chvil.. . Ale o tom to je. Jít tam, kde jsou ty hranice. Poznávat je a tím poznávat i sám sebe. Věřím, že vše co budu k životu potřebovat si mě najde, nebo si to dokážu najít já. K člověku přichází to, co vyzařuje.

Důležité je věřit, že to nakonec vše dobře dopadne. Před odjezdem jsem měla strašný strach, ale řeknu vám, od té doby, co jsem na cestu vyrazila už se nejde než těšit se na to, co všechno přijde a co se stane.

Mám před sebou neskutečnou cestu. Nevím, jestli ji pojedu podle toho, jak jsem ji „naplánovala“, ani vlastně nevím, jestli pojedu pořadí kontinentů tak, jak jsem si to načrtla. Nevím, jestli po cestě nepoznám svoje limity a nevrátím velmi brzy. Jedno ale vím, bude to jízda do poslední chvíle.

A vám všem moc děkuju za to, že u toho chcete být se mnou a že to s váma můžu sdílet ❤️ jestli se vám líbí, co dělám, budu ráda, když budete sdílet tenhle blog i dál ☺️

Celý záznam z prvního dne mám na instastories, kam budu po cestě pravidelně přispívat.
Www.instagram.com/gingerthunder_kolemsveta

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *